Apie T-Coach projektą

Tenisas tai sporto šaka kuri šiuo metu sparčiai populiarėja bei vystosi.

Naujausios jaunųjų tenisininkų ugdymo technologijos, tampa įprastu ir neišvengimu įrankiu ugdyti jaunąjį tenisininką. Bendra sportininkų, tėvų, trenerių, sporto vadybininkų veikla tampa didžiuliu iššūkiu.

Teniso trenerio veikla labai sudėtinga. Šios veiklos efektyvumą lemia pradiniai jaunųjų tenisininkų motoriniai gebėjimai ir jų vystymosi tempai, augimo ir brendimo tempai, trenerio gebėjimas taikyti adekvačią sportininko gebėjimams rengimo technologiją, teigiamos motyvacijos sportinei veiklai sukūrimas. Stimuliuojančią sportinių rezultatų siekimui aplinka kuria treneriai, teniso vadybininkai, tėvai ir artimieji. Ypatingai sudėtinga trenerio veiklos sritis yra santykiai su jaunųjų tenisininkų tėvais.

Kaip nepasiklysti didžiuliame žinių ir informacijos sraute, kaip atskirti tinkamą, tikslingą bei kryptingą informaciją, kurią būtų galimą panaudoti skirtinguose tenisininkų amžiaus rengimo etapuose? Į šiuos aktualius ir kitus jums rūpimus klausimus savo atsakymus jums pabandys pateikti T- Coach projekto rengėjai.

T- Coach projekto tikslas

Gerinti jaunųjų tenisininkų rengimą Lietuvoje, panaudojant socialinio (ar socialinių) tinklo/ų teikiamomis galimybėmis ir tokiu būdu operatyviai reaguojant į iškeltus klausimus, jaučiant jaunųjų tenisininkų rengimo sistemos veikimą, diskutuojant ir bendradarbiaujant.

T- Coach projekto pagrindiniai uždaviniai:

  1. Teikti informaciją apie jaunųjų tenisininkų rengimo technologiją sportininkams, tenisininkų tėvams, treneriams, teniso sporto vadybininkams
  2. Diskutuoti su teniso specialistais ir sekėjas jiems rūpimais tenisininkų rengimo klausimais.

Daugiau informacijos el. paštu: info@t-coach.lt