TENISO TALENTŲ UGDYMAS 

Pradedant gilintis į bet kokią naują sritį, pirmiausia reikia susipažinti su tos srities terminologija. Tikriausiai nesijaustume patogiai ar bent jau suabejotume trenerio, kuris kalbėdamas painioja terminus, jų reikšmes, patikimumu. Tas pats galioja ir kalbant apie talentų ugdymą. Tačiau mums, Skaityti toliau

Patricko Mouratoglou darbo filosofija

Patrickas Mouratoglou (g. 1970 m. birželio 8 d.) – graikų kilmės prancūzų teniso treneris ir sporto komentatorius. 2012–2022 m. jis buvo Serenos Williams treneris, dabar yra Simonos Halep treneris.

Trenerio karjera

1996 m. P. Mouratoglou netoli Paryžiaus įkūrė Teniso akademiją Skaityti toliau

Dopingo efektas – Dalius Barkauskas | „Nematoma pusė“

Dalius Barkauskas yra Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas. Šiuo metu sporto medicinos daktaras sėkmingai  konsultuoja aukščiausio lygio sportininkus, gydo, moko, veda seminarus ir aktyviai diskutuoja apie sveikatos problemas socialinėse erdvėse. Daliaus Barkausko dosjė:

Dvejetai (II dalis)

Komandinis darbas dvejetų varžybose. Kaip pasirinkti partnerį dvejetų varžyboms.

Svarbus sprendimas yra pasirinkti dvejetų partnerį. Norint suburti gerą dvejetų komandą, reikia ne tik technikos ir taktikos. Psichologiniai reikalavimai žaidžiant dvejetų varžybas yra visiškai kitokie nei žaidžiant vienetų varžybas.

Svarbu, Skaityti toliau

Dvejetai (I dalis)

Dvejetų žaidimas pradedantiesiems ir vidutinio lygio žaidėjams 

Tenisas – puikus žaidimas, tačiau yra nemažai žaidėjų, trenerių ir teniso mylėtojų, manančių, kad tenise dvejetų žaidimas yra kur kas įdomesnis ir smagesnis nei vienetų. Tarp profesionalių teniso mylėtojų dvejetų žaidimas užima Skaityti toliau